Macander Krzysztof

ul. Korczaka 14

39-300 Mielec

telefon

tel. kom.

e-mail

+48 (17) 788 94 63

602 261 041

macander.dzwigi@interia.pl

O firmie

Firma „Usługi Żurawiem Samochodowym” została założona w 1996 roku. Od początku swojej działalności systematycznie rozwija się. Obecnie jesteśmy prężnie działającą firmą świadczącą usługi na najwyższym poziomie. Naszym niewątpliwym atutem jest szeroki wachlarz posiadanych urządzeń dźwigowych, doświadczenie pracowników, fachowe doradztwo oraz elastyczność w dopasowywaniu naszych usług do potrzeb klientów.

Przez wiele lat pracownicy naszej firmy zdobywali doświadczenie na największych budowach w kraju oraz za granicą. Jako firma wyspecjalizowana w pracach dźwigowych, uczestniczyliśmy w budowie niemal wszystkich hal fabrycznych, biurowców oraz pozostałej infrastruktury przemysłowej firm w Specjalnej Strefie Ekonomicznej „Euro - Park” Mielec.

Wszystko to sprawia, że realizowane przez nas usługi dźwigowe są wysoko oceniane przez naszych klientów, przez co – jako sprawdzony i solidny wykonawca – towarzyszyliśmy im przez cały okres inwestycji, a bardzo często zdarza się, że nawet po kilku latach po zakończeniu budowy nasze dźwigi wracają z powrotem do tych firm. Nie po to, by coś poprawiać, lecz by uczestniczyć w ich dalszym rozwoju.

Świadczymy również pełny wachlarz usług dla klientów indywidualnych.

Copyright © dzwigi.mielec.pl 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.
wykonanie: yStudio


Nasza specjalność to usługi dźwigami. Działamy na terenie miast Rzeszów, Mielec i w całym województwie podkarpackim. Posiadamy dźwigi samochodowe i koszowe, które obsługują pracownicy z najwyższymi kwalifikacjiami. Na rynku istniejemy od 1996 roku. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam skutecznie realizować nawet najtrudniejsze zlecenia.